Výstavba datacenter

Moderní výpočetní systémy potřebují ke své činnosti celou řadu podpůrných prostředků - zabezpečené napájení, širokou škálu komunikačních prostředků, klimatizované prostředí, apod. Těmto požadavkům nejlépe vyhoví umístění do datových center, která jsou vybavena odpovídajícím zařízením. Při projekci a výstavbě těchto datacenter používáme nejmodernější technologie jak v oblasti komunikační (použití metalické a optické kabeláže s vysokou rychlostí a kapacitou), tak i v oblasti zabezpečení napájení (redundantní napájecí zdroje, elektrocentrály, ...). Do těchto projektů integrujeme i technologie ostatních systémů (klimatizace, EZS, EPS, ...) tak, aby se zákazník mohl 100% spolehnout na chod instalovaných výpočetních kapacit.

Datacenter

Aktuality

Změna sídla

22.12.2010

Přestěhovali jsme se do nových prostor v Brně-Králově poli. Přijďte se k nám podívat nebo si nové prostory můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce

více »

IP Telephony Workshop 2008

22.12.2010

Dne 25. 11. 2008 jsme se prezentovali na IP Telephony Workshopu v Praze s novým produktem, který komplexně řeší IP hlasovou komunikaci včetně callcentra.

více »